top of page
Original on Transparent.png
sd.jpg

HAKKIMIZDA

2018 yılından itibaren ahşap yapı sektöründe faaliyete başlayıp günümüze uzanan süreçte birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği ahşap yapı projeleri ile kısa zamanda saygın Ahşap Yapılar arasına girmiştir.


İnsanlar için ayrıcalıklı mutlu yaşam anları yaratma hedefi ile projeler üreten ATSprefabrikve ahşap Yapılar , çevreci ve doğaya önem veren bir misyon üstlenmiştir.

ATS Prefabrik Konteyner İmalat Ticaret Limited Şirketi

ATS prefabrik 2018 den buyana müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğu referansları,

Kişiye özel proje imkanı, garantili ürün seçeneği, kaliteli işçiliği ve ahşap dekorasyon desteği farkıyla; Anahtar Teslim Ahşap Ev, Ahşap Villa, Taş Ev, Ahşap Taş Karışımı Evler, Bungalov Ev, Bungalov Otel, Üçgen Ev,, Dağ Evi gibi “Doğal Yaşam Alanları”Ahşap Restoran & Kafe imalatı yapmaktadır.
Tasarımdan üretime… Kişiye Özel “Doğal Yaşam Alanı” projeleriÇevre ve insan dostu “Doğal Yaşam Alanı” projeleri ile Türkiye’nin birçok şehirinde projeye imza atarak güvenilir ahşap ve prefabrik çelik ev firmaları arasında yerini almıştır.
İşletmelere Özel Projelendirme…*Yatırımcı müşterilerimiz için; Ticari amaçla kullanılmak istenen konaklama alanları, sosyal tesis, kafe, restoran, bungalov otel vb. projelerinizde dayanıklı, kaliteli ve kazancı yüksek konsept projeler sunuyor, uygulamaları gibi tüm süreçleri üstleniyoruz.

Kaliteli Ürün,

Detaylı Ürün Bilgisi,

Uygun Fiyat,

Ücretsiz Montaj,

Uzman Personel, Garantili Ürün, Bakım ve Onarım Desteği,

Kişiye Özel Projelendirme ile %100 Müşteri Memnuniyeti…
Çalışma Şeklimiz ve Süreç içinde ATS PREFABRİK; Kişiye Özel Projelendirme imkanı ile müşterilerinin hayalindeki evi tasarlar…

* Müşteri isteklerinin belirlenmesi
Yapı türü, kat ve oda sayısı, veranda, balkon, açık / kapalı mutfak, banyo modeli, ısıtma tercihi, garaj isteniyor mu, yapı metre karesi ve ayrılan bütçe gibi detaylar belirlenir.

* Plan Çalışması
Arsanın bulunduğu konuma göre manzaradan ve güneşten en iyi fayda sağlanacak şekilde odaların, giriş kapısının, veranda-balkon yerlerinin belirlenmesi.
Merdiven boşlukları, kapı, cam, varsa şömine veya tercih edilen ısıtma sisteminin yerlerinin belirlenmesi, çatı eğimi gibi detaylar belirlenerek plan çalışması yapılır.

* Projelendirme
Onaylanan plan 3D Modelleme yapılarak evin neye benzeyeceği gösterilir.

* Fabrikasyon Süreç
Rüzgar, Statik ve Deprem hesapları yapılarak nihai üretim projesi hazırlanır.
Yapıda kullanılacak malzemeler; dayanıklı hale getirilmesi için fabrikasyon sürece girer.

* Montaj
Tüm süreç tamamlandıktan sonra malzemeler sahaya indirilerek montaj başlar.


 

İLETİŞİM

05323903371

Email 

takip

  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
bottom of page